Blog

Proč jsme vytvořili značku The cyclist

Kolo bylo u nás v rodině od malička stěžejním sportem, které ovlivňovalo můj život. Můj otec byl cyklista a trenér cyklistů v Přerově. I když rodiče nechtěli, abych závodil v cyklistice kvůli finanční náročnosti tohoto sportu, tak jsem pořád k tomuto sportu vzhlížel. Když mi bylo 18 let rozhodl jsem se skončit s veslováním a začal jsem se věnovat triatlonu. Musel jsem se naučit plavat kraulem, koupil jsem si první horské kolo a začal jsem stále více zjišťovat, že mě to do přírody táhne čím dál více. Jízda na horském kole mi dává pocit volnosti a úniku od reality všedních věcí, je to takový ventil pro mou hlavu.

Prvním impulsem dělat něco víc bylo, když jsem na narozeniny dostal od své manželky kameru a začal natáčet naše vyjížďky, závody a tréninky s kamarády na svůj Youtube Klakec. V této covidové době je spousta lidí doma a svět se čím dál více mění do online formy. Já jsem díky tomu našel čas, má žena mě k tomu doslova dokopala, začít tvořit naši “myšlenku,” kterou v hlavě nosím už dlouho.

"Naší myšlenkou" jsou vlastní věci s tématikou kola a cyklistických motivů na jednom místě. Spousta lidí a i já mezi ně patřím rádi dávají najevo, že mají kolo rádi a nosí nebo vlastní různé předměty se symbolem kola nebo jeho příslušenstvím. Když jsem si chtěl něco koupit, musel jsem to složitě hledat a navíc spousta věcí nebyla dle mých představ.  Proto jsme se pro začátek rozhodli navrhnout a zkusili vyrábět volnočasová trička s jednoduchým designem, tak aby měly široké spektrum využití a nebyla vhodná pouze na sport, ale aby si je mohl člověk vzít třeba na pivko do hospody. Dalším faktorem, který byl pro nás důležitý, byla volba materiálu. V dnešní době, kdy spousta výrobců dbá na životní prostředí,tak i my jsme se rozhodli dát přednost bio bavlně před klasickou, aby stopa na životní prostředí byla přívětivější, když byla tato možnost výběru. A hlavně i pro náš dobrý pocit :) Dále v podobných designech mikiny a čepice, které se s tričky doplňují a dají se kombinovat. Dalšími věcmi, které již nyní na našich webových sránách budete moci najít jsou náramky, přívěsky a na další novinky se můžete těšit.

Pokud byste měli nápady, co zařadit do našeho e-shopu, budeme rádi za vaše náměty.

Váš Vašek

 

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení